Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Міська виборча комісія підтримала державницьку позицію міської ради

Чернівецька міська виборча комісія на своєму черговому засіданні вирішила звернутися до

Голови ЦВК з проханням надати їй дозвіл, як виняток, перенести дату виборів депутата Чернівецької міської ради у одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 17 з 12 жовтня на 26 жовтня.

З клопотанням провести вибори депутата Чернівецької міської ради у одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 17 паралельно із позачерговими виборами депутатів Верховної Ради України до міської виборчої комісії звернулася Чернівецька міська рада, розглянувши попередній кошторис витрат для проведення повторних виборів депутата у зазначеному округу.

Чернівецька міська виборча комісія, розглянувши зазначене клопотання, вирішила за необхідне підтримати державницьку позицію міської ради щодо перенесення виборів у одномандатному виборчому округу № 17 із 12 на 26 жовтня. Однак, з огляду на те, що чинним законодавством не передбачено можливість змінити уже призначену дату виборів, міська виборча комісія, беручи до уваги політичні обставини у державі, які змушують діяти, звернулася за таким дозволом до ЦВК.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі