Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Мер Чернівців привітав чернівецьких педагогів з Днем дошкілля

З нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля Чернівецький міський голова Олексій Каспрук

зустрівся з працівниками дошкільних навчальних закладів міста. Він привітав їх з професійним святом та вручив їм листи подяки за багаторічну сумлінну, творчу працю і вагомі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

«Нині ви закладаєте базис українського суспільства, – зазначив Олексій Каспрук у вітальному слові. – Уже на ранньому етапі свого розвитку діти відчувають себе патріотами, знають, у якій державі вони живуть. Бережіть наших дітей, любіть їх, плекайте їхні таланти».

Міський голова подякував педагогам, усій батьківській громадськості за активну участь дошкільних установ до зими. Наразі влада та батьківські комітети спільними зусиллями утеплюють приміщення, замінюють вікна, аби дітлахам було комфортніше.

Відзначено, що у багатьох дошкільних навчальних закладах міста виховуються діти переселенців з Криму, Донеччини та Луганщини. Трудові колективи дитячих садочків прагнуть створити їм максимально затишну атмосферу, звертаючи особливу увагу на їхній психологічний стан. Тож Чернівці стануть для цих дітей справжнім рідним домом.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі