Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Мер Чернівців нагороджений медаллю Румунського Сенату

Олексій Каспрук нагороджений медаллю Румунського Сенату.

Під час сьогоднішньої зустрічі між мером Чернівців Олексієм Каспруком та румунським сенатором Віорелом Бадя та Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Елеонорою Молдован було представлено проект спільної культурної спадщини «Хто забуває, той не гідний свого». Проектом передбачено участь румунських волонтерів у впорядкуванні румунських поховань на кладовищах міста, а також будинку румунського письменника та діяча культури Арона Пумнула.

Також на зустрічі звернули увагу на важливість розвитку економічної співпраці між чернівецькими та румунськими підприємцями, а також налагодження більш тісної кооперації торгово-промислових палат Румунії та України.

Сенатор Віорел Бадя заявив, що Румунія підтримує український народ у такий тяжкий час для України, висловив слова подяки міській владі міста за можливіть розвитку українсько-румунського діалогу. Наприкінці зустрічі сенатор Румунії нагородив Олексія Каспрука медаллю Румунського Сенату. Віорел Бадя додав, що О. Каспрук є першим із міських очільників Чернівців, який достойний такої нагороди.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі