Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Маркування товару

 

Товарні марки з'явилися, коли виникла необхідність розділяти виробників і продавців.

Сьогодні вони виконують ту ж саму функцію, позначаючи стандарти якості та особливості функціональних характеристик товарів, що виробляються під цими марками.

Маркування товару є одним з основних інструментів маркетингу. Засобами маркування виступають етикетки, ярлики, штрих-коди, що ідентифікують товар конкретної фірми. Етикетки та ярлики мають вигляд бирки, яка прикріплюється до товару. На етикетках і ярликах можуть бути зображені художні композиції, фірмові логотипи і інші символічні позначення, що дають споживачеві загальне уявлення про товар.

Етикеткам притаманні такі функції:
- Ідентифікація товару та його асоціація з фірмою-виробником.
- Опис функціональних характеристик товару, що купується.
- Опис правил використання товару, а також заходів техніки безпеки при роботі з ним.
- Реклама властивих товару якостей.

Фірма сама приймає рішення щодо наділення власної етикетки тими або іншими функціями, тим самим розставляючи пріоритети розвитку маркування в рамках корпоративної товарної політики.

Щоб уникнути наділення етикеток недостовірними інформативними властивостями процес маркування регулюється законодавчо і передбачає юридичну реєстрацію товарних знаків, оригінальних назв та інших символів, що належать компанії.

Маркування - лише складова частина упаковки, під якою розуміється будь-яка тара, в яку укладено товар. Такою тарою можуть бути ящики, пакети, контейнери і т. д. Основним завданням упаковки є збереження споживчих властивостей товару і запобігання його пошкоджень при транспортуванні та інших переміщеннях. Однак, з точки зору маркетингу, упаковка наділяється й іншими функціями, спрямованими на посилене просування товару.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі