Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Калинівський ринок та Одеський сьомий кілометр домовились про співпрацю

Генеральний директор комунального підприємства «Міський торгівельний комплекс

«Калинівський ринок» Володимир Святошнюк відвідав Промтоварний ринок «Сьомий кілометр» із пропозицією про співпрацю та обмін досвідом.

На зустрічі з директором Промтоварного ринку «Сьомий кілометр» Василем Мозгальським він обговорив загальні проблеми, цікавився питаннями обслуговування території, об’єктів інфраструктури і організації послуг на «Сьомому кілометрі», транспортним забезпеченням і етапами реконструкції промислового ринку, формуванням тарифів.

Під час відрядження Володимир Святошнюк ознайомився з торговельними комплексами «Сьомого кілометра», організацією торгівлі і обслуговування підприємців. За результатами зустрічі було прийнято рішення про розробку програми співпраці для подальшого зміцнення партнерських взаємин між ООО «Промтоварний ринок» і КП «МТК «Каліновський ринок». За пропозицією адміністрації «Сьомого кілометра» обговорюється перейменування однієї з торгівельних площ «Калинівського ринку» на «Одеську», а на Промтоварному ринку «Сьомий кілометр» – на «Чернівецьку».

У разі підтримки такої ініціативи «Сьомий кілометр» надасть на «іменному» майданчику безкоштовні місця для парковки вантажного торгівельного автотранспорту, що прибуває з Чернівців до Одеси.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі