Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Калинівський ринок оголошує конкурс серед молодих архітекторів на кращий проект

Серед молодих архітекторів на кращий проект "Мережа водовідведення на території КП

МТК "Калинівський ринок" планують оголосити конкурс.

Генеральний директор підприємства Володимир Святошнюк запропонував оголосити конкурс серед молодих архітекторів на кращий проект «Мережа водовідведення на території КП МТК «Калинівський ринок».

Володимир Святошнюк заявив: «Влаштування загальної мережі водовідведення на території торговельних секторів ринку є найбільш актуальною проблемою, яка потребує сучасного вирішення. Також вважаємо за потрібне організувати на території ринку сектор для дитячого відпочинку у вигляді майданчика чи повноцінного павільйону, де батьки зможуть на час здійснення покупок безпечно під професійним наглядом залишити своїх дітлахів, а діти – розважитися та цікаво відпочити, знайти нових друзів, отримати нові знання та корисні навички. Переконаний, що цікаві концепції облаштування такого майданчика можуть запропонувати молоді архітектори».

Генеральний директор МТК "Калинівський ринок" звернувся до головного архітектора Чернівців Сергія Гомоновича з проханням про допомогу у організації конкурсу на кращу роботу серед молодих архітекторів, а також професійно проконсультувати усіх учасників, звернувши їхню увагу на технічні умови об'єктів.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі