Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

ЄС оцінить якість української молочної продукції

ЄС здійснить перевірку якості молочної продукції українських виробників.

Місія Євросоюзу, яка на цьому тижні прибуде  в Україну, перевірить українську молочну продукцію та відповідно до результатів перевірки ухвалить рішення про надання права українським виробникам постачати молочну продукцію до країн ЄС.

Прес-служба Державної ветеринарної та фіносанітарної служби України у своєму повідомленні інформує про здійснення ЄС перевірки молочної продукції.

Вимоги Європейського Союзу, як свідчать попередні внутрішні оцінки, дотримуються українськими виробниками. ЄС поставив перед Україною головну вимогу для виходу продукції тваринництва на європейський ринок - ухвалення ВРУ Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів". Метою цього документа є гармонізація законодавства України із законодавством ЄС у сфері безпечності та якості харчових продуктів, забезпечення високого рівня захисту здоров'я людей та інтересів споживачів, а також створення прозорих умов ведення господарської діяльності, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних харчових продуктів і зменшення їх ціни.

У повідомленні також йдеться, що даний закон дозволяє здійснити імплементацію базових елементів протягом року та ухвалити низку підзаконних актів, а також істотно реформувати регулюючий орган, що створюється наразі на базі Державної ветеринарної та фіносанітарної служби України.

На сьогоднішній день право на експорт в країни ЄС мають лише 4 птахофабрики України, а також декілька компаній, які займаються виробництвом казеїну, риби і меду. Така незначна кількість українських компаній, яким надано дозвіл на експорт своєї продукції на європейський ринок, говорить про відсутність необхідних сертифікатів в українських підприємств, а також невідповідність українського законодавства законодавчій базі ЄС у галузі безпеки продуктів харчування.

У Державній ветеринарній та фіносанітарній службі України повідомляють, що за проведеними оцінками експертів, 266 молокопереробних заводів України в повній мірі відповідають вимогам та стандартам ЄС і найближчим часом можуть отримати право на поставки своєї продукції на ринки країн Євросоюзу. Проте при перевірці місією ЄС, яка буде працювати в України на цьому тижні, увагу буде звернено більше на якість сировини, а не на сам процес переробки молока.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі