Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Готується до введення в експлуатацію будинок від Чернівціжитлобуд! Фото

У серпні 2013 року у цьому будинку (на фото) ТзОВ Чернівціжитлобуд проводяться роботи по облаштуванню території новобудови за адресою: м. Чернівці, вул. Кармелюка, 135-а.

Сдача будинку планується на вересень 2013 року. У новобудові 96 квартир, 3 під'їзди.

По темі: 

 

Довідково: ТзОВ Чернівціжитлобуд збільшує обсяги будівництва. Упродовж десяти років свого існування фірма «Чернівціжитлобуд» кожного року збільшувала їх. У 2008 році – на 22 млн. 541 тис.грн. (178%); 2009-му – на 36 млн. 239 тис.грн. (161%); 2010-му – на 37 млн. 880 тис.грн. (105%); у першому кварталі 2011-го – на 17млн. 880 тис.грн. (159,79%).
Будівельники працюють над удосконаленням технології виробництва. Фірма зводить будинки з шатровими покрівлями за поліпшеними проектами: просторі кухні (до 16кв. м); індивідуальне опалення у кожній із квартир; утеплені за новими технологіями (пінопластом чи мінераловатними плитами) стіни; віконні блоки з подвійними камерами, що додатково зберігає тепло; вхідні металеві двері, безпечні в протипожежному плані та надійніші проти зламу; у деяких будинках є підземні стоянки для автомобілів. Коштує таке житло порівняно недорого, оскільки будують його з власної цегли. Здешевлення відбувається також за рахунок великих обсягів робіт. Фірма всіляко підтримує рідне місто, зокрема, переказує йому гроші, за її кошти облаштовано каналізаційний колектор для прийому стоків з мікрорайону «Руський». Матеріальну допомогу підприємство надає також обласній психоневрологічній лікарні, школам та дитячим садкам.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі