Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Газовому господарству Буковини 55 років

 Урочистості з нагоди ювілею заснування газового господарства краю та Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відбудуться 6 вересня о 12:00 у Палаці «Академічний» Буковинського державного медичного університету.

Серед запрошених – перші офіційні особи краю, представники НАК «Нафтогаз України», представники провідних українських профільних ВУЗів, ветерани галузі та колишні голови правління ПАТ «Чернівцігаз». У програмі заходу передбачено офіційну частину та святковий концерт.

Головною місією ПАТ «Чернівцігаз» є забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачам Чернівецької області, від чого залежить не лише функціонування багатьох галузей економіки регіону, а й тепло та комфорт в оселях мешканців краю. До складу акціонерного товариства «Чернівцігаз» входять вісім управлінь газового господарства, Глибоцька та Герцаївська дільниці, а також Філія з реалізації скрапленого газу. Станом на 1 січня 2013 року на обслуговуванні Компанії знаходилося 8544,408 км підвідних, розподільчих газопроводів різного типу, природним газом газифіковано 221 108 помешкань.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі