Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Довірче управління

 

Де і як розмістити свої гроші - це дуже важливе питання для будь-якої людини, у якого вони є.

Як правило, вдалим можна вважати тільки таке розміщення грошей, яке має на увазі той факт, що вони будуть примножуватися, і ви зможете їх в будь-який момент зняти, коли вам цього захочеться, або коли ви будете мати в них потребу. Як показує практика, таких варіантів вкладення грошових коштів досить мало. Нести свої гроші на депозит в банк сьогодні вже не так актуально, і його перестають розглядати як варіант збереження і примноження капіталу з кількох причин:
з-за невеликих розмірів річних відсотків;
з-за того, що інфляція з'їдає майже всі накопичені відсотки;
з-за введення законів про стягування податків з вкладів.

В таких умовах люди починають шукати альтернативні варіанти вкладення грошей.
Безумовно, багато хто мріє стати професійним трейдером і отримувати мільйони, не виходячи при цьому з дому. Але далеко не всі можуть розібратися у всіх тонкощах і нюансах ринку і витримати неймовірне психологічне напруження при утриманні позицій відкритими. Але не варто опускати руки, якщо у вас самостійно не виходить торгувати. Для цього існує такий варіант вкладення грошей, який називається довірче управління.

Виходячи з нинішньої ситуації, широта поширення довірчого управління зараз дуже сильно розширилася і охоплює не тільки активи на всім відомому ринку Форекс, але і професійне управління нерухомістю, різними фінансовими інструментами, цінними паперами, такими як акції, векселі, облігації, капіталом підприємства, управління бізнесом. 

Якщо у вас є вільні кошти, але при цьому відсутній час або просто бажання навчитися професійно заробляти на фондовому ринку або на ринку Forex, ви можете інвестувати свої гроші, віддавши їх під управління професійним трейдерам, що мають великий досвід роботи.

Високоприбуткові інвестиції - це завжди ризик, тому не вкладайте всі наявні вільні кошти, вкладіть тільки частина. Не дарма кажуть про те, що не можна "тримати всі яйця в одному кошику", необхідно диверсифікувати свій капітал, щоб мінімізувати ризики.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі