Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Допоможемо втілити дитячі мрії

«Чернівці повинні стати містом, де живуть птахи щастя. Для цього лише потрібно

дорослим помічати дитячі мрії і допомагати їх втілювати», – зазначив міський голова Олексій Каспрук на зустрічі з мамою талановитою маленької чернівчанки Анни Симанчук.

Семирічна піаністка Анна здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Джерело надій» і була запрошена у Болгарію на міжнародний конкурс «Морська симфонія». Аня мріє зіграти для людей з різних країн, а мати дівчинки не хоче, аби її донька дізналася, що здійснення щирих дитячих мрій пов’язане із грошима.
Тому приємним сюрпризом для родини Симанчуків стала пропозиція міського голови Олексія Каспрука спільними зусиллям втілити дитячу мрію. Для цього Олексій Каспрук передав родині Симанчуків грошову заставу, яку йому повернула міська територіальна виборча комісія, як кандидату на посаду міського голови.
Уже 10 липня Анна Симанчук гратиме в Болгарії. «Хай маленька чернівецька зіронька вірить, що у Чернівцях всі мрії збувається і повертається додому з перемогою», – побажав міський голова. Олексій Каспрук вважає, що всі дорослі мають бути більш уважні до дитячих мрій і вірить, що підприємцям, благодійникам, депутатам сподобається допомагати чернівецьким дітям втілювати їх мрії у життя.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістю

Чернівецької міської ради

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі