Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Допомога у Чернівцях від благодійного фонду

Цього року перші похолодання прийшли в Україну в середині вересня, тому людям треба

раніше доставати верхній одяг та інші теплі речі. Через складні умови, в яких опинилась наша країна, нажаль, не всі люди мають змогу одягатися тепліше. Особливо це стосується бійців української армії, які несуть службу в східних областях України, а також родини вимушених переселенців з окупованого півострова Крим, Донецкої та Луганської областей.

Чернівці та Чернівецька области прийняли велику кількість внутрішніх біженців - з Криму та східних регіонів. Родини вимушених переселенців продовжують прибувати на Буковину. Наразі люди дуже потребують теплих речей, ковдр, верхнього одягу. Справа в тому, що люди прибували раніше, в теплі місяці, і не сподівались, що військові дії настільки затягнуться. Оскільки зараз похолодало, переселенцям зовсім не вистачає теплих речей - светрів, верхнього одягу тощо, а також взуття, постільної білизни та ковдр. Не зайвими будуть побутові прилади - обігрівачі, кип’ятильники, електрочайники. В Чернівцях є багато сімей вимушених переселенців з маленькими дітьми, які почали хворіти через перші похолодання, тому людям не вистачає зараз ще медикаментів та ліків проти застуди. Все це ви можете приносити в офіс нашлого благодійного фонду "Добро об’єднує" в Чернівцях за адресою вул. Гайдара, 1-Д, офіс 204.

В надзвичайно скрутному положенні зараз також знаходяться українські бійці в зоні проведення антитеррористичної операції. Військовцям та бійцям добровольчих батальонів терміново потрідні теплі речі великих розмірів, зокрема сорочки, светри та головні убори, тепле взуття, куртки, бушлати, тілогрійки тощо. Є необхідність в теплих шкарпетках, натільній білизні, а також ковдрах. Також військовцям потрібні протизапальні ліки, ліки від грипу та застуди, тому що з настанням холодів бійці стали частіше хворіти. Окрім того, бійцям також потрібні пічки для опалення, зокрема "буржуйки". Будь-яка допомога не буде зайвою. Благодійний фонд "Добро об’єднує" збирає допомогу та передає її українським бійцям в зону АТО. Ви можете допомогти військовцям, які захищають незалежність нашої країни та б’ються за мир та спокій українців, принеши допомогу в офіс благодійного фонду.

Ви можете зробити благодійний внесок на рахунок фонду для закупівлі теплих речей для української армії та вимушених переселенців.

Реквізити для переказів (вказати "благодійна допомога" або "благодійний внесок"): 

р/р 26002051611118
ОКПО 39312307
БФ "Добро об'єднує"
МФО 356282 ПриватБанк

або картковий рахунок Приват Банку 5168 7572 6331 3340 (контактна особа - Шудель Вікторія).

Адреса благодійного фонду "Добро об’єднує" в Чернівцях: вул. А. Гайдара, 1-Д, офіс 204.

Також ви можете звернутися до наших представників за телефоном (050) 100-16-77.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі