Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Документальне оформлення працівника

 

Якщо працівник приймається на роботу з випробувальним терміном, то це положення

має бути обов'язково оформлена в трудовому договорі або угоді про встановлення випробувального строку, якщо працівник приступив до виконання трудових обов'язків без укладення трудового договору. У Трудовому кодексі зазначено, що, якщо таку угоду не було укладено, то роботодавець не вправі включити в трудовий договір положення про встановлення випробувального терміну. Якщо в трудовому договорі відсутній запис про те, що працівник приймається на роботу на умови впробувального терміну, то вважається, що працівника прийнято на роботу без випробування.

Однак якщо в наказі про прийом на роботу відображено, що працівнику встановлюється випробувальний термін, а в трудовому договорі такий запис відсутній, вважається, що працівник приймається на роботу з випробувальним терміном.

В якості документів, необхідних для правильного оформлення випробувального терміну, можна виділити трудовий договір з обов'язковим зазначенням умови призначення випробувань, наказ про прийом на роботу та завдання на час випробувального терміну.

Завдання на час випробувального терміну формулюється для перевірки відповідності працівника займаної посади. У такому завданні можна відобразити конкретні службові обов'язки, обсяг робіт, термін їх виконання, а також критерії оцінки результатів. Завдання на час випробувального терміну повинно відповідати посадової інструкції працівника, і працівник повинен бути ознайомлений з таким завданням під розпис.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі