Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Докази падіння Boeing 777 фальсифікують - Тоні Ебботт

Доказову базу збиття цивільного літака на місці його падіння усіляко фальсифікують.

Прем’єр-міністр Австралії Тоні Ебботт, за інформацією Інтерфакс-Україна, заявив, що відбувається повномасштабна фальсифікація доказів збиття літака Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines. Доказова база жахливої авіакатастрофи повністю спотворюється. Т. Ебботт закликає покласти край цьому процесу, а також гарантувати безпеку усіх експертів, що працюють на місці аварії та забезпечити недоторканість зони падіння літака.

Прем'єр-міністр Австралії також додав, що операцію по поверненню тіл загиблих пасажирів, що перебували на борту літака, на батьківщину, очолить екс-міністр оборони Ангус Х'юстон. Транспортувати тіла загиблих з України планують військовим транспортним літаком Австралії С-17.

Нагадаємо, що 17 липня 2014 року поблизу міста Торез на Донеччині терористи збили цивільний літак, на борту якого перебувало 298 людей, громадян різних країн. Найбільше втрат зазнали Нідерланди, вони втратили майже 200 своїх громадян. У відповідь на цю жахливу трагедію військові Нідерландів уже опублікували звернення з вимогою направити їх на територію України, зокрема у зону, де відбувається антитерористична операція.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі