Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Дизайн інтер'єру: прибуткова ідея для бізнесу

 

Скільки можна заробляти, займаючись розробкою дизайну інтер'єру?

Забігаючи трохи наперед можна сказати, що це успішна і прибуткова ідея для бізнесу на дому. Адже сьогодні послуги дизайнера інтер'єру набагато більше користуються попитом, ніж ще років п'ять-десять тому.

Зараз багато заможних людей, які вирішили зробити ремонт або перепланування житлової площі, підходять до справи дуже серйозно, вважаючи за краще залучати фахівців в даній галузі, тобто, дизайнерів інтер'єру. Та й для багатьох компанії розробка дизайну офісу професіоналом вважається хорошим тоном.

Істотна перевага професії дизайнера інтер'єрів полягає в тому, що своєю справою легко можна займатися навіть удома, працюючи на себе і не розоряючись на оренду офісу. По суті, офіс вам зовсім не потрібен. Якщо виникне необхідність, клієнта можна буде і додому запросити або зустрітися в кафе для обговорення ділових питань і робочих моментів. Вдома можна займатися процесом проектування і працювати над ескізами, а друга частина робочого часу буде проходити на об'єкті у клієнта. Тільки на місці, бачачи все вживу, можна врахувати особливості конкретного приміщення. Також ви зможете паралельно розробляти унікальний інтер'єр квартир і продавати готові дизайнерські рішення та проекти через Інтернет. 

Досягти успіху на цьому терені і заробляти хороші гроші у вас вийде тільки, якщо дизайн інтер'єру є вашим хобі або спеціалізацією. Ясна річ, що без знань предмету своєї діяльності і відсутності елементарних навичок роботи в AutoCAD та інших програмах для дизайнерів, вам краще не витрачати свій час і залишити свою затію.

Якщо ж у вас є всі необхідні задатки і навички, тоді ви можете з легкістю перетворити дизайн інтер'єру з хорошої бізнес ідеї в основну статтю доходів і хороший заробіток вдома, вам потрібно буде спочатку врахувати деякі аспекти своєї діяльності.

В першу чергу вивчіть ринок дизайнерських послуг свого міста. Як можна більше дізнайтеся про своїх конкурентів, проаналізуйте їх цінову політику і специфіку роботи. Постарайтеся знайти їх слабкі місця і працювати на більш зручних для потенційних клієнтів умовах. Постарайтеся виділитися із загальної маси, надайте клієнтам по можливості додаткові послуги або, наприклад, певну знижку для друзів і знайомих клієнта. 

Працюючи і спілкуючись з клієнтами вам просто необхідно бути хорошим психологом. Уникайте конфліктних ситуацій і зводіть нанівець будь-які розбіжності. Постарайтеся змиритися з тим, що часто свої проекти доведеться коригувати, змінювати по кілька разів у відповідності з побажаннями клієнта. 

Не забувайте про якісну рекламу. Розміщуйте оголошення в Інтернеті, на сайтах і форумах, поширюйте листівки, роздавайте візитки, не забувайте давати оголошення в газети і тематичні журнали - все це в сумі дасть відмінний ефект.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі