Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Діти буковинських військових повернулись із відпочинку в Польщі

24 дитини військовослужбовців, які перебувають нині в зоні АТО, повернулися вчора до

Чернівців після 10-денного відпочинку у польському Гославіні. Туди вони прибули на запрошення міської ради Коніна.

За розпорядженням мера нашого міста–побратима Йожефа Новіцького для дітей у 15-ти кілометрах від Коніна було організовано спеціальний табір, у якому створили для них максимально комфортні умови. Вони відвідали аква-парк, термальні джерела, зоопарк, фабрику вражень, побували у Познані, Лодзі, а також у Базиліці міста Ліхінь. Під час перебування наших дітей у Польщі на честь Дня Незалежності України відбувся концерт української пісні, а також урочистий прийом у піцерії, оформленій у жовто-блакитних кольорах.

Керівники української делегації вручили Йожефу Новіцькому подяку, підписану Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком.

Довідково:

У організації поїздки допомогло чимало людей. Зокрема, Управління ДМС у Чернівецькій області впродовж одного дня виготовило дітям проїзні документи. Доручення на отримання візи та перевезення дітей закордон безкоштовно оформила нотаріус, депутат міської ради Наталія Козлова. Безкоштовно страхові поліси виготовила туристична фірма «Мавіді» (підприємець Світлана Мавіді) та страхова компанія «Княжа». Голова Державної прикордонної служби України особисто подбав аби діти мали змогу без нотаріального посвідчення батьків, які перебувають в зоні АТО, перетнути український кордон.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі