Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Чернівецькі податківці привітали кращих підприємців

 З нагоди Дня підприємця чернівецькі податківці запросили до ресторану «Шарм» кращих бізнесменів, які роблять велику державну справу – виробляють якісну продукцію, надають послуги, створюють нові робочі місця та сумлінно сплачують податки.
Цьогоріч при виборі кращих представників бізнесу оцінювалися різні критерії. Це й збільшення відрахувань до бюджету, і динаміка розвитку підприємницької діяльності, і відсутність заборгованості по заробітній платі.
На думку начальника ДПІ у м. Чернівцях Ярослава Городенського: «У сучасному українському суспільстві сформувалося позитивне ставлення до підприємницької діяльності як до поважної та престижної діяльності. Підприємець – це людина, людина волелюбна та відповідальна, рішуча та винахідлива, ініціативна та прогресивна. Це людина, яка обрала фінансову незалежність, відмовившись від нормованого робочого дня та оплачуваних відпусток, соціальних гарантій та пільг. Це людина – завдяки якій наповнюється бюджет, реалізуються соціальні програми.».
Про роль і значення малого та середнього бізнесу у соціально-економічному житті міста вів мову і голова правління Чернівецького міського центру захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу Ігор Кухарчук.
Головний податківець міста побажав топ - платникам успіхів у бізнесі, впевненості у завтрашньому дні, стабільності та процвітання.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі