Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Чернівецькі активісти мітингують під стінами Чернівціобленерго

Чернівецькі активісти прийшли під стіни Чернівціобленерго та вимагають повернути

водопостачання.

Сьогодні, 31 липня, приблизно о 09:00 до будівлі Чернівціобленерго прибуло декілька активістів, серед яких були представники автомайдану, спілки афганців та інших громадських організацій.

Причиною влаштування пікету стало відключення Чернівціводоканалу від постачання електроенергії. В результаті чого, декілька насосних станцій міста припинили свою роботу, тому у будинки Чернівців подається вода з пониженим тиском. 

Колишній депутат Ілля Хочь звинувачує владу міста у бездіяльності та небажанні посприяти у вирішенні цієї проблеми та виведенні підприємства з боргів. Крім того, необхідно провести модернізацію та оновлення мережі водоканалу, оскільки її стан бажає кращого. Ілля Хочь також додав: "Нещодавно з'явилися пропозиції щодо виведення водоканалу з боргової ями. Попередній міський голова скільки воював, аби поміняти мережі, проте ці спроби постійно наражалися на конфлікт водоканалу та РЕМу. Ми вимагаємо, аби зараз нарешті вжили заходів щодо вирішення проблем із Чернівціводоканалом".

Голова правління ПАТ ЕК "Чернівціобленерго" Олексій Шекета заявив, що комунальне підприємство "Чернівціводоканал" залишається збитковим, хоча і відбулось зростання тарифів на воду.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі