Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Чернівцям є що показати туристам

До Міжнародного дня туризму у Чернівцях відзначили працівників туристичної галузі.

Міський голова Олексій Каспрук, відкриваючи урочисту зустріч, зазначив що туризм – найвигідніший бізнес для чернівецької громади.

"У туристичній сфері Чернівці відстають від своїх конкурентів. І міська рада намагається робити все для того, щоб покращити ситуацію. Насправді Чернівці знають, але здебільшого завдяки історії – що за часів Австрії це було гарне місто. Треба більше популяризувати Чернівці. Наше місто має багатий потенціал. Ми маємо що показати туристам, чим здивувати їх", – сказав Олексій Каспрук.

Він наголосив, що з кожним роком туризм набуває все більшого значення для Чернівців. Тож міська влада нині працює за принципом партнерства в напрямку розвитку цієї галузі, а також підтримує культурні ініціативи. Адже саме культурне життя міста є одним з найбільш привабливих для його гостей.

Наприкінці зустрічі за вагомий особистий внесок у розвиток галузі, а також за підвищення позитивного іміджу Чернівців трояндами, грамотою та келихом шампанського привітали екскурсоводів, представників туристичних комплексів, турагенцій, готелей, бізнес-центрів та художнього салону Чернівців.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі