Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Чернівціводоканал сплатив 2 мільйони гривень за електроенергію

Два мільйона гривень власних коштів за спожиту електроенергію станом на 22 серпня

комунальне підприємство «Чернівціводоканал» сплатило ПАТ ЕК «Чернівціобленерго». Зобов’язання, яке брало на себе комунальне підприємство перед енергопостачальником згідно підписаного графіку, виконано достроково. Проплати проведено 12-14 серпня, 21-22 серпня. Жодних підстав для обмеження енергопостачання об’єктів водоканалу у ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» немає.

Про це повідомив начальник КП «Чернівціводоканал» Андрій Штогринець. Він також зазначив, що вважає некоректною поведінку енергопостачальника, який всупереч досягнутих домовленостей, не дочекавшись визначеного узгодженим графіком терміну проплати, користуючись надзвичайним енергетичним станом, провокує панічні настрої населення необґрунтованими попередженнями про знеструмлення об’єктів водоканалу, яке може призвести не лише до надзвичайної ситуації у системі життєзабезпечення міста, а й забруднення стічними водами р. Прут та виникнення транскордонної надзвичайної ситуації.

«Комунальне підприємство «Чернівціводоканал» є відповідальним підприємством, діяльність якого перебуває під пильним контролем чернівецької громади та міської влади. Тому зазначені дії ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» вважаємо неприпустимими, такими, що ведуть до дестабілізації ситуації в регіоні, несуть загрозу національній безпеці. Залишаємо за собою право звернутися до відповідних державних органів з проханням надати оцінку таким діям публічного акціонерного товариства, яке неправомірно користується своїм монопольним становищем на ринку енергопостачання», – заявив Андрій Штогринець.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі