Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Чернівці готуються до Петрівського ярмарку

4 червня за участю Чернівецького міського голови Олексія Каспрука, заступника міського

голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександра Паскаря та секретаря Чернівецької міської ради Ярослава Кушнірика відбулося перше засідання комітету з організації та проведення міського свята «Петрівський ярмарок».

На ньому було розглянуто організаційні питання щодо формування Плану заходів з організації та проведення Петрівського ярмарку, затверджено зразок заяви – зобов’язання для учасників ярмарку, встановлені розміри організаційних внесків за участь у ньому тощо.

Представниками бізнесу наголошено, що в цьому році необхідно активізувати роботу щодо залучення до участі у Петрівському ярмарку вітчизняних товаровиробників, у тому числі фермерських господарств, видавництв друкованої продукції та книгарень як місцевих, так і з інших регіонів України.

За результатами обговорення виконавчим органам міської ради, відповідальним за організацію та проведення Петрівського ярмарку, надані доручення щодо підготовки узагальненого Плану заходів з організації та проведення міського свята «Петрівський ярмарок», вирішення питань забезпечення учасників ярмарку електроживленням, розробки оптимальної схеми обмеження руху транспорту під час його проведення, прибирання території.

Цьогоріч традиційне міське свято «Петрівський ярмарок» відбудеться 12 – 13 липня у центрі міста: площах Центральній, Соборній, Філармонії, Театральній, Турецької криниці та прилеглих до них вулицях.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістю

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі