Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Бізнес-план: більярдний клуб

 

У всі часи люди любили розважатися. Більярдний бізнес прийшов до нас достатньо давно і користується високою популярністю.

Тому ідея відкрити більярдну може принести непогані доходи.

Як і в будь-якій іншій справі, слід починати свою діяльність з написання бізнес-плану. Якщо це викликає деякі труднощі, то ви можете скористатися кваліфікованою допомогою агентства, що спеціалізується на складанні проектів. Але, щоб відчути весь свій бізнес від початку до кінця, ви можете скористатися запропонованою концепцією бізнес-план, переробивши його під себе.

Описова частина

Передбачається відкриття більярдного клубу в цілодобовому режимі роботи. Юридична форма підприємства - індивідуальний підприємець, так як сфера послуг розрахована на фізичних осіб. Крім того, це значно спрощує ведення бухгалтерії. Ступінь дохідності очікується висока, з розрахунку наявності конкурентів.

Аналіз ринку

Дається детальна характеристика ринку в обраному регіоні. Ступінь конкурентоспроможності, основні переваги по відношенню до конкурентів. Чим буде обґрунтований попит на ваші послуги.

Виробничий план

Почнемо з підбору необхідного приміщення. Це можуть бути як торгово-розважальні комплекси, так і окремі споруди. Наступним кроком буде пошук співробітників. В нашому випадку, буде достатньо трьох людей.

Фінансовий план

Він буде складатися з двох категорій: витрати і доходи. У першому випадку підраховуємо всі необхідні витрати на відкриття клубу: оренда, обладнання, персонал і т.д. В категорії доходів необхідно прорахувати передбачуваний прибуток. 

Визначивши фінансову політику вашого клубу, ви легко прорахуєте терміни окупності підприємства. У ході підготовки бізнес-плану, можна не тільки дізнатися всі тонкощі надання послуг більярдного клубу, але і до кінця визначитися, чи потрібно вам це. В цілому сама ідея досить прибуткова справа.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі