Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Бізнес ідеї: гончарна майстерня

 

Вже давно ніхто не користується в домашньому побуті посудом з глини, а даремно.

Невипадково наші предки віддавали йому хвалу. Вони вірили, що глина притягує в будинок достаток і добро. А нервовим і дратівливим радили в давнину не тільки їсти з глиняного посуду, але і постійно залишати на столі глиняні вироби.

Сьогодні вироби з глини ми сприймаємо як сувеніри, не більше того. Хоча любителі квітникарства помічають, що посаджені в глиняний горщик рослини, як ніби отримують додаткові сили для росту. Вважається, що їжа, приготована в глиняному горщику, краще засвоюється.

Такі ідеї бізнесу витримують серйозну конкуренцію завдяки екологічній чистоті матеріалу і рідкісному, на сьогоднішній день, володінню гончарною майстерністю. Щоб відкрити свою справу, потрібно мати навички гончарного ліплення, або, хоча б бажання навчитися цьому ремеслу. Зовсім не обов'язково за всі етапи роботи братися самому, можна найняти пару помічників. Поділ праці набагато ефективніший: один місить глину (для різних виробів застосовується різна глина), інший формує вироби або здійснює випал. Час на виготовлення одного глиняного горщика близько двох годин, з них приблизно півгодини підуть на заміс глини і ліплення, а решта на сушку та випал.

Бізнес ідеї гончарного промислу більш затратні, ніж інші народні ремесла. Площа приміщення потрібна, як мінімум, 50 кв.м., щоб на ній розмістилися муфельна піч (краще не одна), гончарні круги, глинозмішувальна машина. Потрібно також знайти окреме приміщення для зберігання глини в стані стабільної вологості. Для глазуровки готових виробів теж необхідно спеціальне приміщення з гарною вентиляцією, тому що до складу глазурі входять шкідливі хімічні елементи.

При організації збуту можна укласти договір з невеликими сувенірними крамницями, а в процесі розширення бізнес ідеї можлива поставка товару і для великих сувенірних мереж. Можливий і інший варіант - робота на індивідуальних замовленнях, але і дохід тоді відповідний.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі