Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Бізнес ідея: відкриття дитячого ігрового комплексу

 

Хто не хотів би відкрити простий і прибутковий бізнес, який не вимагає спеціалізованих знань у певній галузі?

Та ще й не мати супутніх, як і в будь-якому бізнесі, клопотів з заборгованістю, постачальниками тощо. А тільки «обтяжувати» себе щоденним обов'язком по інкасації виручки.

Відкрити дитячий розважальний комплекс - проста, але в той же час оригінальна і високорентабельна ідея для бізнесу. Ви не тільки будете приносити радість дітворі, а й будете отримувати стабільний прибуток при відносно невеликих капітальних вкладеннях.

Одним з основних переваг створення розважального бізнесу з нуля є короткий термін з моменту початку ваших дій до запуску. На організацію, як правило, піде два місяці, але якщо постаратися, то можна встигнути запустити дитячий комплекс в роботу і за місяць-півтора. Вся справа в тому, що є встановлений строк проходження спеціалізованих держструктур та отримання дозвільних документів, до того ж і виробник устаткування візьме на виготовлення і доставку комплексу до місяця, якщо звичайно Ви захочете отримати унікальний дитячий ігровий комплекс у певному стилі.

Цілком очевидно, що чим більше коштів Ви вкладете, тим більшу віддачу отримаєте. Але тут і інвестиції теж мають свою межу, яка обмежується рамками розміру вашого приміщення і купівельною спроможністю цільової групи. Надмірності можуть призвести лише до нераціонального використання інвестицій і збільшення терміну окупності проекту.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі