Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Бізнес-ідея: продаж кулерів для води

 

Питна вода - щоденна потреба кожної людини. Люди її п'ють, готують на її основі страви, саме тому питна вода повинна бути якісна і без шкідливих домішок.

На жаль, вона перестала задовольняти цим вимогам, тому практично всі люди купують очищену воду або самостійно встановлюють фільтри. Це сумно, але такі сьогоднішні реалії.

Все це призвело до того, що з'явилися організації, в яких можна придбати воду, фільтри, кулер для води та ін. І якщо з першими двома все зрозуміло, то доцільність покупки кулерів потрібно розглянути.

Кулери призначені не тільки для фільтрації води. З їх допомогою можна її охолодити, нагріти і газувати. Цей універсальний апарат купують як для будинку, так і в офіси. Для домашніх умов добре підходять кулери невеликих розмірів, що встановлюються на стіл. З їх допомогою можна відфільтрувати воду, охолодити її до потрібної температури і провести насичення газом. Таким чином, стакан прохолодної газованої води можна випити, не виходячи з дому. Це забезпечує популярність кулерам і зростання попиту на них.

Для офісів, підприємств часто купують великі підлогові кулери (класичні). Вони працюють автоматично. Режим охолодження або підігріву при бажанні можна відключити. Крім вищеперелічених функцій, підлоговий кулер оснащений камерами для озонування, які використовуються для дезінфекції посуду. Такі кулери, звичайно ж, дорожче настільних.

Розвинути бізнес у цій сфері досить просто. Адже кулер для води придбати хочуть багато. Набагато зручніше один раз заплатити за пристрій і постійно користуватися їм у подальшому. З кожним днем все більша кількість людей прагне встановлювати собі різні фільтри, оскільки постійно купувати воду втомлює. Тому ідея придбання пристрою, який не тільки фільтрує воду, але і підтримує її прохолодну температуру, приречена на успіх.

Для реалізації цього необхідно скласти бізнес-план, знайти постачальників кулерів, а також провести маркетингове дослідження, щоб визначитися з ринком збуту. При грамотному підході до справи, через деякий час всі витрати окупляться і бізнес почне приносити прибуток. Найголовніше - це актуальність кулерів і попит на них серед населення. А те, що користується попитом, обов'язково буде продано.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі