Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Більшість чернівецьких тролейбусів непридатні для використання

Більшість міських тролейбусів, які курсують Чернівцями, відпрацювали своє.

Щоденно на міські маршрути випускають 65 тролейбусів з 85, які є в наявності у парку тролейбусного управління. У місті існує катастрофічна нехватка тролейбусів. Крім того, 70 машин уже не підлягають використанню, оскільки вичерпали свої ресурси. Чим старіший тролейбус, тим більше необхідно коштів, аби його відремонтувати.

Начальник Чернівецького тролейбусного управління Іван Іванічек під час засідання виконавчого комітету повідомив, що ремонтувати старі тролейбуси дорого. Секретар Чернівецької міської ради рекомендує знайти можливість для закупівлі вживаних тролейбусів за кордоном.

Також Іван Іванічек повідомив, що Чернівецьке тролейбусне управління не має заборгованості за комунальні послуги та по виплаті заробітної плати працівникам. Проте існує невиплата та борги за єдиним внеском, ПДФО, пільговими пенсіями та ін. Лише сума боргів за нарахованою пенею та штрафними санкціями становить 650 тисяч гривень. Начальник комунального підприємства має надію, що заборгованість можна буде реструктуризувати, проте вирішувати це питання необхідно на вищому рівні, у Києві. 

Іван Іванічек підсумував свій виступ, сказавши, що станом на 1 вересня 2014 року розмір збитків Чернівецького тролейбусного управління становить 3 мільйони гривень.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі