Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

У Чернівціях - прем’єра вистави "Лавина" за Т. Джюдженоглу

 

28 січня у Чернівцях відбулася прем’єра вистави відомого турецького драматурга Тунджера Джюдженоглу "Лавина". Незважаючи на знаність п’єси у європі та світі, в Україні ставиться уперше.

Вдалою постановку назвати навряд чи можна, хіба що визнати, що це була власна постановка за мотивами оригінальної п’єси. "Міністерство з надзвичайних ситуацій попереджає" на початку вистави - асоціюється з театром у розрізі хіба що різних державних урочистостей з врученнями усіляких грамот і нагород, які часто відбуваються у приміщенні театру. Вартові "маски-шоу" у камуфляжах і масках, іноплатеняни-старійшини, "нацистська" повитуха, абсолютно зайва постільна сцена молодих, не менш зайва хтивість чоловіка з жінкою середнього віку...

Чудова потужна п’єса дивовижного драматурга світового масштабу - навіщо було її "вдосконалювати" силами провінційної режисури?

П’єсу «Лавина» драматург написав у 2001 році. З того часу "Лавина" ставилася в Туреччині, Росії (вісім театрів), Азербайджані, Казахстані (чотири театри), Грузії (три театри), Румунії, Болгарії, Польщі, Бельгії. У квітні 2011 року відбудеться прем’єра п’єси в Японії. Тривають репетиції в Німеччині та Сербії. Відтепер "Лавина" і в Україні.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі