книги на 1000 Зеленского

Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

У Чернівцях відсвяткувати День Святого Валентина можна весело або затишно

Чернівецькі закохані в День Святого Валентина мають змогу відзначити запальними танцями, або романтичною вечерею...

У ПАБІ 34 - запальна вечірка 14 лютого! Це, мабуть, найромантичніше свято в році, оскільки це свято всіх закоханих, люблячих і коханих. Для усіх закоханих і для тих, хто лише шукає своє справжнє щастя, НК «Club 34 discoteque» дарує можливість піддатися силі взаємного притяжіння на одній із найочікуваніших, найбажаніших та найпалкіших вечірок року.

Хочете святкувати День всіх закоханих оригінальним способом? Тоді для вас - флеш-моб у Чернівця «Запали найбільше серце міста Чернівці». Дата та місце проведення: 14 лютого 2012, ТРЦ «DEPO` t center» м. Чернівці, вул. Головна 265А, територія паркінгу (площа під серце складає 2577,01 кв. м.). Початок формування серця 14 лютого 2012 в 19:00 год.

Закохані пари 14 лютого можуть робити, що хочуть: хоч у кіно, хоч в ресторан, хоч додому на чай з пирогами. Якщо дівчина у відповідь на запитання: «Ти віддаєш перевагу вечері при свічках? - відповість ствердно, значить вона романтична натура - тоді замовляйте столік у ресторані Черінвців.

Варто відзначити й активний відпочинок за містом Чернівці - на вас чекає туристично - розважальний комплекс Соняна долина! Лижні спуски, кресельні підйомники, бугельні витяги у поєднанні з чуловою природою - такий відпочинок нікого не залишить байдужим. Після романтичного відпочинку на свяжосу повітрі скуштуйте італійську піццу у Сонячній долині. Дивіться  Фото

Для того, щоб замовити вечерю - скористайтеся нашим оглядом: Вартість святкування Дня Валентина ресторанів Чернівців - 2012!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі