Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Сферична панорама у салоні "Розмай гардин": нова колеція

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Салон гардин Розмай гардин, що розташовано по вул Руській у Чернівцях, пропонує нову велику колекцію тканин,

пошив гардин на замовлення та великий вибір аксесуаров.

Менеджер салону Яна розповідає:"Ми займаємося текстильним дизайном інтер'єру. Шиємо штори, покривала, подушки, балдахіни, скатертини, серветки, чохли на стільці та меблі, обтягуємо стіни тканиною, і т.д. Наші професійні дизайнери розроблять для Вас унікальний дизайн штор або повний проект текстильного дизайну: штори - дитячі, на кухню, для спальні, портьєри до вітальні, римські штори, жалюзі, рулонні штори, плісе, декоративні карнизи, скатертини, подушки, покривала, завіси - для будь-якого приміщення з використанням найсучасніших і красивих тканин. Ми самі здійснюємо пошиття штор та інших виробів, що дозволяє нам в найкоротші терміни виконати будь-який проект. Наші штори зроблять Ваш інтер'єр ексклюзивним!".

Дивіться сферичну 3д панораму у салоні гардин:

Пошиття штор - це дуже складний технологічний процес. Спочатку дизайнер працює над ескізом, підбираючи тканини і фурнітуру, карнизи. Адже правильно продумані штори - добре повішені штори.

Другий етап - це виробництво, де збираються штори. А третій етап - це правильне розвішування. Іноді при складних моделях дизайнери роблять навіть примірку. «Одягнути вікно» так само складно, як одягнути жінку. У кожної жінки різні фігури, так і біля вікон різні форми: еркери, мансардні вікна, французькі вікна ...

Дуже важливу увагу приділяється фурнітурі - використовують мереживо, бісер. Сучасні штори стали легше, більш рухливими. Деякі синтетичні тканини революційно змінили роботу виробників штор, створюючи дивовижні ефекти. Важливо, при пошитті штор, правильно підібрати тканину за кольором і фактурою, і правильно розрахувати тканину. Багато роблять помилку, купуючи мало тканини, і їх штори виглядають, як малярійні сітки. Краще звернутися до фахівця, який допоможе Вам це зробити. У нашому салоні штор виїзд дизайнера здійснюється безкоштовно. І заявку можна зробити прямо зараз. Зробити заявку на пошиття штор.

Деталі дуже важливі при виготовленні штор - це обробка, шнури, підхоплення, магніти. Багато ці деталі стають головними. Штори тісно пов'язані і з іншими видами текстильного оформлення. Це покривала, подушки, балдахіни, чохли на стільці, батік, панно.

Сьогодні немає обмежень в текстильному оформленні. Дизайнери працюють в різних стилях і пропонують різні моделі штор. Римські штори, портьєрні тканини, панельні штори, навіяні японськими мотивами, будуть прикрасою будь-якого приміщення у вашому будинку.

Ламбрекени, що прийшли до нас із старовини, до цих пір залишаються в моді. Вони лише не багато видозмінилися. Зараз тенденція не до ретельно оформленим складкам, а до недбало перекидати тканини через карниз. Але й те, й інше справа смаку. Жорсткі або плоскі ламбрекени, також дуже цікаве рішення для багатьох інтер'єрів.

 

 #

Все на найвищому рiвнi

Ми робимо ремонт i зовciм випадково зайшли в цей салон. Можемо сказати, що все просто клас. Вiд продукцii до обслуговування. Дуже вдячнi.

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі