Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Романтичні місця Чернівців. Фото

Не дарма місто Чернівці називають "маленький Париж" на Україні.

Адже наше місто - одне з найромантичніших міст нашої країни. Милі затишні вулички, теплі та привітні кав'ярні, ввічливі й усміхнені мешканці, які будуть вітати вас на будь-якій мові - тут однаково користуються російською й українською мовою, а також багатьма іншими. У нашому огляді Вашій увазі - каталог чернівецьких ресторанів, з фотогалереями, сферичними панорамами, оглядами та відео. А також, варто звернути увагу на туристичні комплекси, які розташовані в Чернівцях, в передмісті Чернівців, або ж за містом Чернівці.

Ще сферичні панорами Чернівцв у 3D >

Дивіться романтичні місця Чернівців  (активні посилання у статті - сферичні панорами, відео та фото від сайта Чернівців "Євромісто".

Одного дня вистачить на те, щоб оглянути найчарівніші куточки Чернівців, але навіть цілого життя може не вистачити, щоб ними намилуватися. Зворушливі Чернівці славляться своїми площами, на яких в дні свят збирається народ, проводяться різні ярмарки і конкурси.

У Чернівцях можна відпочити на лавочці на самій мальовничій вулиці імені Ольги Кобилянської, а також ви помилуєтесь старовинним німецьким будинком, можна завітати на прем'єру в музично - драматичний театр, розташований на Театральній площі, і просто насолодитися життям.

 Центральною площею в Чернівцях вважається площа навпроти Ратуші. Обличчям до Ратуші розташований пам"ятник Тарасові Шевченко. Знаменитий Кобзар трохи зверхньо спостерігає за тим, що відбувається навколо нього. Що стосується вже згаданої Ратуші, то кожен полудень ви можете послухати гру сурмача, який в народному одязі на кожному з чотирьох кутів башточки Ратуші грає свою мелодію. Піднімаючись вгору по вулиці І. Франка, ви вийдете на Соборну площу. А якщо пройтися по вулиці Університетській, можна вийти до колишньої синагоги Темпль - а тепер кінотеатр Чернівці.

По вулиці Чайковського або Бетховена ви зможете потрапити на саму музичну площа міста - площа Філармонії. Саме тут знаходиться будівля Чернівецькій Філармонії, де виступали такі виконавці, як Енріке Карузо та Соломія Крушельницька, а Софія Ротару і Ян Табачник тільки починали свою діяльність в музичній сфері. Тут же, на площі Філармонії, ви можете помилуватися танцюючим фонтаном, який влітку увечері переливається різнобарвними вогнями. Варто відвідати чернівецький ботанічний сад, який просто прекрасний навесні, в періоди цвітіння рослин і пробудження природи.

Одне з улюблених місць чернівчан і гостей міста - це Турецька  площа, або площа Турецької криниці. Спускаючись по мальовничому Турецькому мосту, подивіться ліворуч - величезний квітковий годинник вкаже вам точний час. Тепер подивіться направо, і вашій увазі постане криниця, на честь якої площа називають також і площею Турецької криниці. Величезний велосипед, викуваний чернівецькими майстрами, став ще однією окрасою Турецької площі. А пройшовши ще пару метрів до вулиці Сагайдачного, перед вашим поглядом постане своєрідний кам'яний акрополь, який оточує ще один фонтан.

Чернівці славляться своїми церквами, кожна з яких по-своєму красива - це і «п'яні» башточки Миколаївського собору, і строгий Кафедральний собор на вулиці Головній, готичний Костел Серця Ісуса, і найкрасивіше місце, від якого віє чарами і таємницею - Резиденція Буковинських Митрополитів , яка вважається справжньою перлиною архітектурного мистецтва не тільки Чернівців, а й усієї Буковини.

Більшість будинків у Чернівцях мають високі вежі, а на цих вежах є годинник. Не всі ці годинники показують час правильно, однак вони нагадують про те, що кожну хвилинку в Чернівцях потрібно провести із задоволенням!

 #

Дуже красиве місто. Вперше

Дуже красиве місто. Вперше тут побувала, ще не все встигла побачити. Але вже і тепер в захваті від міста. Можу сказати впевнено, що приїду сюди ще не один раз.

Дякую Вам. Ви займаєтесь дуже корисною справою. Ваш сайт послужив чудовим провідником.

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі