Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Резиденція метрополитів отримала сертифікат ЮНЕСКО

Сьогодні, 15 грудня, було офіційно вручено сертифікат ЮНЕСКО про внесення до Всесвітньої культурної спадщини колишньої Резиденції метрополитів Буковини і Далмації. Відповідне рішення було прийнято на 35-й сесії ЮНЕСКО ще 28 червня цього року.

У Мармуровій залі начальник секретаріату Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Міністерства закордонних справ України Роксолана Анатоліївна Іванченко вручила відповідний сертифікат "першій особі краю" - голові ОДА Михайлу Папієву. Той, у свою чергу, передав сертифікат на довічне зберігання ректорові ЧНУ Степану Мельничуку.

Були присутні і виступили з привітальними словами генеральні консули Румунії (у Чернівцях), Польші та Чехії (у Львові), перший секретар посольства Ізраїлю; крім того - ректор Сучавського університету імені Штефана чєл Маре, представник фонда Главкових у Празі.

Звучало чимало обіцянок, зокрема про "буферну зону" довкола Резиденції; так, Михайло Папієв обіцяв уже наступного року зробити дороги та відреставрувати фасади.
Очікується, що цей сертифікат приверне увагу до Чернівців і посприяє туристичній привабливості міста і краю.

Таким чином, у списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Україні налічується уже п'ять найменувань: чотири культурних об'єкти та один природний - Софія Київська, ансамбль історичного центру Львова, пункти геодезичної дуги Струве, Букові праліси Карпат і Резиденція Буковинських митрополитів.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі