Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

М. Чернівці - все про місто, готелі, ресторани, туркомплекси та розваги

Місто Чернівці по праву вважається одним з найкрасивіших міст України.

Його пам'ятки - музеї, пам'ятники, архітектура, парки просто чудові, а Національний Університет Чернівців (килишня Резиденція митрополитів) включено в "Список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО". Тисячі гостей, які щорічно відвідують наше місто, не перестають захоплюватися ним і приїжджати знову.

Місту Чернівці виповнилось 602 роки. В різні часи місто було під владою різних країн, тому вулиці та будинки відображають різні стилі.

Музеї, архітектурні пам"ятки - саме за останні 100-200 років місто стало таким, яким ми бачимо його сьогодні - з чіткими лініями, прямими вулицями, темними дворами-колодязями у центрі та високою щільністю забудови.

На нашому сайті ви знайдете всі визначні пам'ятки Чернівців, з їх докладним описом, фотографіями, сферичними панорамами та місцем розташування. Дізнаєтеся розклад роботи музеїв, цікаві факти про Чернівці, зможете скласти свій власний маршрут екскурсії, використовуючи карту пам'яток.

На нашому сайті Євромісто ви зможете подивится чернівецькі ресторани з фото, сферичними панорамами, туристичні комплекси Чернівецької області.

Ми завжди раді бачити вас!

Карта Чернівців:


Просмотреть увеличенную карту

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі