Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Максим Кідрук: за тиждень лечу до Анголи і Намібії

8 грудня в Чернівцях у книгарні Букініст відбулася зустріч із письменником-мандрівником Максимом Кідруком.

Інженер-енергетик, програміст - у свої 27 він встиг покинути аспірантуру в Швеції та Україні, написати чотири книги з програмування, об’їздити півсвіту, видати вісім художніх книжок, побачити на власні очі революцію, побувати на острові Пасхи, відстояти українську гідність у Новій Зеландії, і побувати в книгарні "Букініст".

Подорож до Латинської Америки, згадує Максим, запланувалася спонтанно: гарно посиділи з другом і той запропонував, а Макс погодився. Далі він уже подорожує сплановано, тому що "несплановано - те саме, що й сплановано, але десь у півтора рази дорожче".

Максим подорожує без зайвих речей: наплічник, у якому змінне взуття, нетбук, фотоапарат, дві футболки, кілька майок, шортів... "немає сенсу везти з собою за океан купу зайвих речей - які там можна купити за копійки".
"Я не подорожую заради самої подорожі, - продовжує Максим, - я подорожую, щоб побачити цікаві місця, відкрити для себе щось нове".

Цікавий, енергійний, легкий у спілкуванні, харизматичний, чудовий оповідач: протягом двох годин усі присутні з цікавістю слухали його розповіді, задавали запитання, спілкувалися; хто заходив до книгарні просто щось придбати чи подивитися - залишався і слухав до самого кінця.

15 грудня Максим вирушає до Анголи і Намібії; сподіваємось, коли повернеться - завітає до Чернівців знову і поділиться враженнями.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі