Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Лазерна епіляція у Чернівцях

Лазерна епіляція - це найсучасніший на сьогоднішній день метод усунення небажаного волосся.

Лазерна епіляція у Чернівцях проводиться у салоні "Астра", яким керує лікар дерматолог-косметолог, Лакодей Лариса Василівна. Довідки щодо постуг та вартості за телефоном: (099) 559-83-95.

Завітайте у салон "Астра": м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 154 (у дворі).

Принцип дії методу лазерної епіляції полягає у виборчому руйнуванні лазерним променем волосяного фолікула, з якого росте волосся. Сьогодні існують десятки різних систем для лазерної епіляції.

Лазерна епіляція є радикальним, ефективним і безболісним методом видалення небажаного волосся назавжди. До переваг лазерного устаткування центру "Астра" можна віднести безболісність, безпеку, відсутність ушкодження шкіри, дуже високу швидкість проведення процедури, наявність самої прогресивної системи контактного охолодження шкіри.

Лазер має одну довжину хвилі, яка цілеспрямовано діє на волосяний фолікул.

Крім цього лазер у нашому центрі пройшов усі необхідні технічні та медичні випробування і повністю сертифікований для застосування в медичній практиці. Лазерна установка має найбільш оптимальні, комп'ютерно регульовані параметри (довжину хвилі, щільність енергії, тривалість імпульсу) для проведення епіляції.

Для остаточного видалення волосся на будь-якій ділянці тіла потрібно виконати декілька процедур. Однак при використанні лазера, їх кількість завжди буде менше, а ефективність вище ніж при роботі з будь-яким іншим лазером.

Детальніше про лазерну епіляції областей, ніг, області бікіні і.т.д. У чоловіків лазерна епіляція виконується частіше за медичними показаннями, коли щоденне гоління викликає сильне роздратування і поява запальних елементів.

Технологія лазерної епіляції заснована на тепловому ефекті, який виникає при поглинанні світлового випромінювання лазера меланіном, що міститься в волосі.

При поглинанні відбувається практично миттєвий нагрів всього волоса, що призводить до загибелі волосяного фолікула і як наслідок цього припинення росту волосся. За допомогою спеціального комп'ютерного забезпечення лазерної установки тривалість і енергія лазерного імпульсу підбираються так, щоб фолікули встигали зруйнуватися, не ушкоджуючи навколишні ділянки шкіри. Так як лазер використовує виключно світло для видалення волосся, дана процедура не викликає роздратування шкіри, яке можуть викликати інші методи епіляції. За один імпульс засвічується пляма діаметром до 14 мм. При цьому обробляє ділянку шкіри і немає необхідності прицілюватися до кожного окремого волоска, як при електроепіляції.

Це дозволяє порівняно швидко за кілька хвилин обробити велику площу, дотримуючись точності маніпуляцій. Чим темніше волосся, тим більше в них вміст меланіну і тим ефективніше буде лазерна епіляція. Світле і сиве волосся мало чутливе до світлового випромінювання.

Результати лазерної епіляції можна оцінити відразу ж після проведення процедури.

Волосся припиняє своє зростання після першої ж процедури і не росте у більшості пацієнтів протягом 1,5 - 2 місяців, після чого, як правило курс необхідно продовжити. Після кожної процедури фактичний волосяний покрив зменшується на 15-20%. Для повного усунення зростання небажаних волосся необхідно провести декілька процедур, тому що після сеансу назавжди йдуть волосся тільки в початковій стадії розвитку (стадія анагена). Волосся, які на момент проведення процедури перебували в «сплячому» стані виростають знову, що вимагає додаткового проведення процедури.

Для досягнення бажаного ефекту (запобіганню 90-95% волосся) зазвичай потрібно від 4-7 сеансів. Після проведеної процедури можливе легке почервоніння, яке проходить, як правило, через 15-30 хв. або декілька днів, все залежить від індивідуальних особливостей і чутливості шкіри.

Необхідно пам'ятати, що процедура лазерної епіляції неможлива для загорілої і занадто смаглявої шкіри. Тож,варто пройти епіляцію у Чернівцях вже сьогодні, лдо початку пляжного сезону.

Протипоказаннями для всіх видів лазерної епіляції:

гострі та хронічні захворювання шкіри, цукровий діабет, гострі форми герпесу, інфекційні хвороби, епілепсія, вагітність, лактація, прийом ліків, які підвищують чутливість до світла, а також злоякісні пухлини шкіри.

Фахівці центру Астра нададуть вам докладні консультації!

Звертайтесь за тел. (099) 559-83-95

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі