Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Красноїльська маланка 2012

По темі:

Дивіться фото та відео маланка фест 2012!

13-14 січня кожного року у смт. Красноїльськ, на самому кордоні з Румунією, відбувається найавтентичніша маланка України і, мабуть, Румунії також.

Цього року в Красноїльську чудова зимова погода: легкий морозець, невеликий сніг - порівняно з минулорічним болотом.
Унікальні солом’яні ведмеді, цигани, інші традиційні персонажі Красноїльської маланки - вони відрізняються навіть у кожному куті села. Кожен кут селища має свою маланку, і усі вони також істотно відрізняються між собою. Ведмеді - здоровенні солом’яні "копиці", солом’яні з крилами, або ж солом’яні зі здоровенними триметровими крилами із прикрасами. Цигани - елегантні вбрані в червоні цигани з охайними борідками в одному куті селища, в іншому - дебелі мащені сажею голі по пояс.

Маланки з вечора 13 січня ходять своїми кутами, маланкують хатами - господарі за маланкування віддячують грошима (сьогодні до обіду в середньому давали 200 гривень). Маланкування триває усю ніч з невеликими перервами на перепочинок, а десь після 12 години 14 січня усі маланки прямують до майданчика перед селищною радою.

Варто відмітити, що буквально кілька років тому Красноїльська маланка була мало відома за межами області, майже ніхто її не бачив, у мережі про неї годі було щось шукати. Тепер до Красноїльська приїздять цілими компаніями - із Києва, з Чернівців, - багато фотографують, знімають відео, фотографуються із різними персонажами. Мабуть, варто за кілька днів шукати багато світлин і вражень у мережі від маланкових туристів!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі