книги на 1000 Зеленского

Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Доставка води у Чернівцях

Наша компанія Чиста вода створена для того, щоб Ви могли день за днем ​​з задоволенням пити смачну і корисну воду,

піклуючись про своє здоров'я та здоров'я Ваших близьких! Тел. для замовлення доставки води у Чернівцях: 90-25-35, моб. (050) 580-74-44. Адреса: м. Чернівці, вул. Целана, 11 а.

Багаторічний досвід роботи на ринку питної води дає можливість компанії Чиста вода запропонувати Вам Чисту воду та надати Вам найвищий рівень обслуговування.

Ми вивчили відгуки та побажання клієнтів багатьох компаній і врахували їх у своїй роботі. З нами Вам більше не доведеться вибирати між корисною водою і якісним сервісом.

Доказом найвищого рівня сервісу в нашій компанії є велика кількість постійних клієнтів, серед яких багато наших друзів, число яких зростає з кожним днем. Ми пишаємося якістю продукту і якістю сервісу, який надаємо своїм клієнтам і друзям. Ми прагнемо до того, щоб наша співпраця була максимально приємним для Вас, адже клієнти - це найдорожче, що є у нас! Ви завжди можете замовити безкоштовну доставку води у нас!

Якісна вода - кредо нашої компанії Чиста вода!

Ми вже чимало років працюємо в сфері продажу і доставки води абсолютно всім категоріям громадян. Висока якість нашої води обумовлено тим, що вона видобувається на глибині більше 100 метрів, що практично виключає її забруднення шкідливими речовинами, які зазвичай міститися у верхніх шарах грунтових вод.

Для очищення води наші постачальники використовують тільки високотехнологічне обладнання, яке допомагає позбавити воду від шкідливих компонентів. Звичайно ж, вода, по суті, володіє рядом унікальних властивостей, які притаманні лише їй. За останні кілька років діяльність людини призводить до того, що з'являється безліч промислових відходів та викидів. Найчастіше подібні токсичні сполуки глибоко проникають в землю і розчиняються не тільки в поверхневих, але навіть і в глибинних шарах води.

Вода, яка поставляється кур'єрами нашої компанії, проходить  ступені очищення. І вже після того як вона пройде всі сім етапів очищення, вона стає по-справжньому чистою і придатною для пиття. До того ж, після очищення вона повністю відповідає суворим стандартам якості і навіть медичним вимогам.

Завдяки багаторічному досвіду роботи і налагодженим технологічним процесам, Ви можете бути цілком впевнені в якості нашої води, в контролі за її якістю, видобуток, очищення і доставку. Вся вода, яка постачається і очищається має необхідну сертифікацію, яка щоразу підтверджує, що вона не тільки відповідає всім вимогам, а навіть у чомусь їх перевершує.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі