Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Ботокс и диспорт у Чернівцях: готуємося до весни!

У Косметологічному салоні "Астра" у Чернівцях

клієнти можуть пройти процедури з Ботоксом або Диспортом.

Контакти: Косметологічний салон "Астра" у Чернівцях:  м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 154. Тел: (099) 559-83-95, (0372) 950-150

Ін'єкції препаратів Ботокса і Диспорта в естетичній косметології є гідною заміною таких процедур пластичної хірургії, як ліфтинг обличчя і хірургічна підтяжка шкіри. Це пояснюється мінімальної травматизацією шкіри під час ін'єкцій при яскраво вираженому косметичному ефекті. Крім того, ціна на даний препарат та ін'єкційне омолодження (озонотерапія, мезотерапія) значно нижче, ніж вартість проведення будь-якої операції з пластичної хірургії. При цьому диспорт, введений під шкіру пацієнта, не менш ефективний і більш безпечний, ніж, скажімо, хірургічний ліфтинг шкіри.

Що таке Ботокс (Диспорт) у Чернівцях?

Диспорт - косметологічний препарат, вироблений французькою компанією «Beafour-Ipsen-Speywood». Будучи практично повним аналогом ботокса, диспорт, проте, має ряд відмінних від ботокса характеристик. Дія препарату.

Зморшки на обличчі утворюються за рахунок того, що шкіра обличчя пов'язана з мімічними м'язами - це обумовлює нашу міміку, а, отже, поява мімічних зморшок в області чола, перенісся, в куточках очей і губ.

У тому випадку, якщо скорочення лицьових м'язів на деякий час припиниться, шкіра в цій галузі почне відновлюватися. В цьому полягає дія діспорта. Він блокує своєю дією передачу нервового імпульсу на м'язове волокно. Таким чином, м'яз на певний час розслабляється. Шкіра розгладжується і починається процес відновлення.

Диспорт застосовується:

Горизонтальні зморшки на лобі;
Вертикальні зморшки на переніссі;
Горизонтальні зморшки у верхній частині носа;
Мімічні зморшки навколо очей;
Зморшки в куточках губ;
Зморшки в області шиї і декольте.

Косметологічний салон "Астра"починає процедуру ін'єкційного омолодження Диспортом з попередньої консультації з сертифікованим фахівцем, лікарем-косметологом. Слід зауважити, що ін'єкції має право проводити тільки лікар, що пройшов навчання у виробника препарату і отримав відповідний диплом.

На першій консультації лікар з пацієнтом визначають хід процедури, протипоказання, очікування та можливі побічні дії. Після цього починається підготовка до процедури. Сама процедура ін'єкцій діспорта займає 5-20 хвилин в залежності від області введення. Вона безболісна, тобто не вимагає введення додаткового знеболюючого. Після ін'єкції на шкіру кладеться лід.

Достатньо одного сеансу, щоб повністю позбутися від візуальних ознак старіння більш ніж на півроку. Результат дії ін'єкцій діспорта:
Пружність шкіри;
Розгладження зморшок існуючих;
Гальмування розвитку нових зморшок;
Ефект молодості шкірних покривів.

Також, зауважимо, у салоні Астра - послуги кваліфікованих перукарів, пропозиції гарного манікюру та педікюру, дазерної епіляції, видалення червоних судин у Чернівцях та зірочок на обличчі для клієнтів! Дивіться фото.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі