Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Компанія Пікбуд представила у Чернівцях високоякісну екологічно чисту продукцію Штук. Фото та відео

Завод виробник сухих будівельних сумішей ТМ «АТЛАНТ» (м. Львів), спільно з компанією Пікбуд (офіційний представник у м.Чернівці та Чернівецькій області), приймають участь у виставці «Енергозбереження і будівництво», яка відбувається з 4 по 7 травня 2011 року у комплексі ФОК «Олімпія».

На виставці представлено систему утеплення фасадів: клей для приклеювання плит з пінополістиролу та мінвати, грунт глибокого проникнення, пінополістерольна плита, дюбеля, мін вата, клей – для втоплення сітки еластичний з стекловолокном, сітка армуюча, грунто-фарба, короїд (фракція 2-3мм).

На виставці було представлено новинку: високоякісну екологічно чисту продукцію на основі вапна Штук 1 і Штук 2 та Вапняну фарбу. Також фахівцями підприємства - було проведено майстер клас з нанесення та фарбування. Відео майстер класу розміщено на сайті ТК Пікбуд www.pikbud.com , або за посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=vMg41nVRci4

Контактна інформаці:
ТМ Атлант м.Львів вул. Пасічна 131 тел.: (032)240-53-55, 240-52-53 www. atlant.lviv. ua
ТК Пікбуд Чернівецька обл., с Великий Кучурів, вул. Головна, 76.
тел.: (099)170-52-27, (067)298-16-46
www.pikbud.com
e-mail: pikbud@i.ua

Під час виставки було також представлено: клеї в асортименті: для керамічних плиток на підлогу та стіни, виробів з натурального та штучного каменю, для природного каменю та ін. матералів на цегляні, бетонні і деревяні основи, закріплення конструктивних елементів в басейнах, на підлогах та стінах з підігрівом, також на старій керамічній плитці, мармурових плитах  та мозаїки, для мурування несучих стін та монтажу перегородок з піно блоків та газоблоків з подальшим тинькуванням чи оздобленням різноманітними декоративними матеріалами або кладкою під розшивку, приклеювання плит з гіпсокартону до стін з керамічної і селікатної цегли, бетону і газобетону .

Відвідувачи виставки мали змогу ознайомитися з іншою представленою продукцією: гідрогізоляційна суміш двохкомпонентна, ізоляція для фундаменту, та багато супутніх товарів.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі