Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Арешт директора Калинівського ринка Ринжука чи підстава у Чернівцях?

Сьогодні, 16 квітня, за підозрою в отриманні хабара в сумі $ 250 тис, затримано колишнього генерального директора Чернівецького міського комунального підприємства "Калинівський ринок" Івана Ринжука.

Хабар передавався за оформлення документів купівлі-продажу торговельного об'єкта на ринку. Цю угоду пан Ринжук підписав ще на посаді директора ринку.

Як повідомляють очевидці затримання, охоронця Івана Ринжука та останнього привезли в прокуратуру Чернівецької області та вивели з машини в наручниках.

Начальник УМВС України в Чернівецькій області генерал-майор міліції Микола Харабара каже, отримані гроші компаньйони Івана Ринжука повинні були покласти на спеціальні рахунки в банку. Самого пана Ринжука затримали на проспекті Незалежності у Чернівцях, а його двох спільників, які, за словами начальника УМВС області, були керівниками приватних фірм Івана Ринжука, затримали в іншому місці.

За словами начальника МВС області, щоб тільки перерахувати всю суму хабара при свідках, правоохоронцям "буде необхідно не менше 4-5 годин".

Іван Ринжук керував операцією, як і куди необхідно спрямовувати отримані під час хабарі гроші. З достовірних джерел відомо, що хабар отримана всього лише за один об'єкт на Калинівському ринку.

"У вівторок я проведу прес-конференцію, де розповім журналістам про всі незаконні схеми Івана Ринжука, скільки він має фірм, які в нього статутні фонди, на яку суму і де він має майно. Це вже можна оприлюднювати. Повірте, ви будете дуже здивовані ", - заявив Микола Харабара.

На питання, чи не може бути це "провокацією або підставою", начальник УМВС відповів: "Ну як можна підставити, коли мова йде про майже 2 мільйони гривень! Це ж не тисяча доларів! Це абсурдно - говорити про якусь провокації. Задокументовано все, як і необхідно в таких випадках ".

За метеріалами сайту "Происшествия в Украине"

 #

Талантливые журналисты

Какой "талантище" писал статью?

Нельзя было хоть раз написанное прочитать? Как можно было написать "Ця угода пан Ринжук підписав ще на посаді директора ринку."?

Или Микола Харабара реально сказал: "де розповім журналістам про всі незаконні СХЕМАХ Івана Ринжука..."?

"...говорити про ЯКУСЬ провокації."?

Или составить сложное предложение, части которого не имеют друг с другом ничего общего? "Начальник УМВС України в Чернівецькій області генерал-майор міліції Микола Харабара, отримані гроші компаньйони Івана Ринжука повинні були покласти на спеціальні рахунки в банку."

 
 #

талановиті перекладачі

1. швидше всього це міг написати й сам харабара
2. але все ж таки це переклад з газети вказаній нижче в "статті"

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі