Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Автобусні екскурсії Європою з Чернівців

Для багатьох автобусний тур - найреальніший спосіб подивитися світ, не вводячи себе в екстремальні витрати. Тому тисячі туристів між фразами «автобусний тур» і «перша поїздка за кордон» ставлять знак рівності. Проте ж тих, хто спочатку вважав «прокочуся разок на автобусі, подивлюся де найцікавіше, а потім буду вже серйозно їздити», а потім став фанатом подорожей на автобусі, з кожним роком все більше. Причин тому багато. І автобуси за час розвитку подібного виду туризму в Росії стали комфортабельніше (вірніше, фірми стали більш відповідально підходити до замовлення транспорту), і маршрути з роками вже налагоджені до досконалості, і географія автобусних подорожей розширюється з кожним роком . Туристи чудово навчилися орієнтуватися в незнайомих містах, чітко розділяють, де обов'язки турфірми-організатора, а де їх особиста відповідальність, та й у тісному колі кількох десятків людей, які проводять разом в автобусі тиждень і більше, життя йде хоч і за неписаним, але вельми чіткому кодексу поведінки.

Звичайно, називати автобусні тури відпочинком можна тільки у статистичних звітах, насправді штука досить важка. Причому втомлюєшся не від фізичних незручностей чи великих навантажень (до цього-то швидко звикаєш), а від великої кількості накладаються шар за шаром нових вражень. Зате після тижневої поїздки подорож триває ще місяць як мінімум - поки розберешся з фотографіями, поки всієї рідні і всім знайомим розкажеш про побачене, знову і знову при цьому переживаючи найсмачніші моменти екскурсій і самостійних прогулянок.

Тому тим, хто все ще не наважився відправитися в автобусний тур, можна сміливо відкинути хвилювання - проблеми якщо і будуть, то цілком вирішувані, а ось відмінні враження і величезна кількість чудових фотографій в будь-якому випадку залишаться.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі