Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Почаївська лавра тури

Довідки за телефонами:

1 день

22.00 Виїзд з Києва на автобусі (відправлення автобуса від стоянки ст.м. "Палац Україна")
2 день

06.00 Прибуття в Почаїв. Ранкова служба у Почаївській Лаврі.
09.30 Екскурсійна програма по Почаївській Лаврі (Успенський собор, Троїцький собор, підземна скельна церква св. Іова Почаївського, ікона Почаївської Божої Матері, мощі Пр.Іова Почаївського, Пр.Амфілохія, келії, джерело Пресвятої Богородиці).

11.30 Виїзд до джерела Святої Анни - названому на честь матері Діви Марії. Температура в озерці завжди тримається на відмітці 8 градусів. У будь-яку погоду тут можна побачити тих, що купаються, які сподіваються знайти здоров'я. За давнім переказом, вода джерела Святої Анни має цілющі властивості, особливо допомагає тим, хто хоче мати спадкоємців.

13-00  Обід
14.00  Виїзд на Кременець. Оглядова екскурсія по місту. Відвідування історико-архітектурні пам'ятки стародавнього Кременця: руїни замку (XIV-XVII ст.), Ансамбль монастиря з корпусами келій і Миколаївським собором (XVII-XVIII ст.), Житловий будинок «Близнюки» (XVII-XVIII ст.), Ансамбль ліцею ( кол. вищої Волинської гімназії, 1731 - 43), ансамбль Богоявленського монастиря (1636-1760). Меморіальний будинок-музей (XVIII ст.) Уродженця Кременця великого польського поета Ю. Словацького та ін
Кременець відомий як найбільший культурно-освітній центр XIX століття. Його називали «Волинські Афіни», завдяки створеній в 1805 р. Кременецької гімназії (з 1819 р. - ліцей). За рівнем освіти та наукових досягнень Кременецький ліцей тоді мало чим уступав відомим західним університетам. Багато випускників ліцею залишили свій слід в історії України, Росії, Польщі.
16.00 Виїзд до Києва.
22.00 Прибуття до Києва.

Вартість туру уточнюйте

У вартість туру входить: проїзд на комфортабельному мікроавтобусі, екскурсійне обслуговування по маршруту, страховка, вхідні квитки.

РОЗКЛАД Богослужіння у Свято-Успенська Почаївська Лавра

5-00 опівнічниці
5-45 Акафіст перед іконою Чудотворної Богородиці в Успенському соборі
6-00 Рання літургія в Печерної церкви
7-45 Акафіст біля мощей Преподобного Іова в Печерної церкви
9-00 Пізня літургія в Успенському соборі
11-30 Замовні молебні в Успенському соборі
17-00 Вечірнє богослужіння

Т. Шевченка. Почаївська Лавра з півдня, 1846р. Папір, акварель.

Панахиди за покійним здійснюються після ранньої та пізньої літургії. Вичитки над душевнохворими відбуваються щодня в Похвальною церкви в 11-00 (крім святкових і недільних днів). Маслособорованіе відбувається кожен понеділок і четвер у 6-00 в Похвальною церкви (крім святкових днів).

Кременець
Перша згадка про Кременець датується 1227 роком. А вже 1241 року війська Батия на шляху до Східної Європи наштовхнулися на шалений опір кременчан і вперше з часів Чінгісхана не змогли зламати спротив захисників замку. Пізніше місто увійшло до складу Литовського князівства, потім - Речі Посполитої.
Самим цікавим періодом в історії Кременця була епоха, коли ним володіла королева Бона Сфорца д'Арагона. У 1518 р. підступна і темпераментна неаполітанка, наполовину іспанського походження, стала другою дружиною польського короля Сигізмунда I. Замість свого слабовільного чоловіка вона фактично найбільшим на той момент державою Європи. Серед подарованих їй королем міст перлиною і однією з резиденцій став Кременець. За 20 років панування тут королеви Бони місто стало справжнім великим полісом. Вже тоді у Кременці жили представники багатьох національностей - українці, поляки, євреї, вірмени, німці, татари, волохи (румуни).
Минуло менше століття, і неприступний замок таки впав під ударами козацької кінноти. Полковник Филон Джалалій 1648 року дорогою до Львова зупинився біля Кременця. Кілька тисяч козаків і селян взяли і розграбували замок. З тих пір на горі стоять одні з найромантичніших в Україну руїн ...
Кременець прославився в історії як центр культури та освіти. Саме звідси йде коріння ... Київського університету. У 1750 році тут відкрили єзуїтський колегіум. У 1773 році, коли Орден єзуїтів був розпущений, колегіум припинив існування. Але в 1805 р. тут відкрилася Волинська гімназія, незабаром реорганізована в ліцей. У 1833 році за наказом царя Миколи I цей навчальний заклад перевели в Київ, де наступного року на його базі відкрили Університет Св. Володимира. Будинки ж ліцею посіла Волинська духовна семінарія.
Кременець відомий своїми храмами. Їх тут більше 20 - по одному на тисячу жителів. Ще в 1633 році тут засновано Богоявленський братський монастир. Це в його друкарні в 1638 році побачила світ «Кременецька граматика» - один з перших підручників церковно-слов'янської мови.
Ми побачимо Миколаївський собор, що веде свій початок з ХVI ст., І пишний костел св. Станіслава. У місті стоїть цікавий пам'ятник уродженцю міста - великому поету Польщі Ю. Словацькому. Він споруджений тут у 1910 році.
Серед архітектурних прикрас Кременця - Покровська полкова церква (1902-1905 рр..), Споруджена свого часу для солдатів Якутського полку російської армії на краю військового містечка. Вражають художнє та технічне якості цегли, з якого зроблений храм, вона не потребує облицювання і ще простоїть, очевидно, століття.
Нещодавно в Кременці відродився один із найстаріших ботанічних садів України, колекції якого свого часу були вивезені до Києва і стали основою Київського Університетського Ботанічного саду.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі