Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Як вивести гниди та вошей?

Як вивести вошей - питання, яке особливо гостро стоїть саме влітку.

Діти багато гуляють, спілкуються з друзями, а також приїжджими дітьми. Часто вошей та інших паразитів діти привозять з дитячих таборів і турбаз.

Отже, що ж робити? Опишу тільки перевірені засоби. Мета - знищити вошей а також позбутися від гнид. Якщо у вашої дитини або у вас коротка стрижка - достатньо одноразової обробки і прочісування волосся, якщо ж волосся довге і густе - процедура трохи довша.

Отже - детально про виведення гнид і вошей:

Запасіться часом!

Варто обробляти довге волосся не раз на 10 днів як за інтрукцією засобу (тому що за 10 днів виростуть нові воші та відкладуть гниди), а раз у 4-6 днів. Це мій особистий досвід. Спочатку я вважала, що хімічні засоби шкідливі для мене та дітей, потім зрозуміла що раз у 10 днів я воші не виведу.

1. - Обробляємо волосся засобом (відповідно до інструкції розбризкуємо або намастити):

* Або Пара-плюс (116 грам - вартість до 80 грн., Склад масляний в основі, засіб пече шкіру голови)
* Чи  Перметрин (Виробник фірма Стома, Харків: 50 грам - вартість 32 грн., Склад - спиртовий в основі, засіб голову не пече)

- Одягаємо пакет-"майка" на волосся, замотуємо голову рушником і сидимо 30 хвилин (якщо відчуєте, що печіе шкіру голови - менше).

2. Змиваємо засіб шампунем.

3. Купуємо в аптеці частий гребінь для собак  для прочісування блох та гнид:

- Гребінь металевий - 75 грн. (Німецький, кольору сталі) неварто купляти: пропускає гниди, хоча на вигляд - зубці дуже часті та надійні.

- Гребінь пластмасовий - 12 грн. (Колір - бежевий, з двох сторін зубці різної щільності) - не пропускає гниди, хоча й виглядає "не надійно".

4. Вимите після обробки мокре волосся промиваємо розчином яблучного оцту: на 1 літр води - до 50-100 гр. оцту.

5. Вичісуємо гребенем по прядці мокре волосся від коренів. Якщо волосся дуже густе, пишне і довге - раджу скористатися спреєм для легкого розчісування - наприклад: Джонсон бебі Спрей для волосся - вартістю 44 грн. Волосся будьякої густоти зможете прочесати гребінцем без проблем.

Волосся після вичісування промити шампунем.

6. На ранок - по сухому волоссю пройтися візуально переглянути наявність гнид, ті що залишилися знову вичесати гребінцем.

7. Постіль та рушники (+ головні убори) обробити засобом від вошей і заховати далеко на 3 тижні. Або ж - наволочки після прання треба пропрасувати дуже гарячою праскою.

Якщо волосся коротке - мабуть це все лікування, якщо ж волосся довге - рівно через 7 днів повторити обробку голови. Важливо те, що якщо в сім'ї 1 людина з довгим волоссям - обробляти повторно всіх членів сім'ї. Звичайно, за винятком хлопчиків зі стрижкою "Їжачок". Їм просто оглядайте голову кожні 3 дні. Раджу робити обробку волосся не 2 рази, а три (рівно через 7 днів). тоді ви "підстрахуєтеся" на випадок живих гнид після обробки.

8. Проведіть інспекцію місць, куди ходять ваші діти - дитячий садок, клас, гуртки, секції, пісочниця, двір, та й приходять в гості друзі дітей ... Навіть візуально, швидше за все, ви помітите, хто з дітей чухає голову. Варто захистити вашу дитину від контактів - інакше лікувати вошей і гнид марно!
 

 #

Дякую , воно мені помогло

Дякую , воно мені помогло

 
 #

Дякую

Дякую

 
 #

воші

я ше не знаю чи допоможе

 
 #

naluso

Постригтися налисо

 
 #

воші і гниди

Ем......я користувалася Пара плюсом ,але за один день воно мні не помогло!Поперше для початку я незамітила що в мене є воші і тільки замітила коли вже появились гниди

 
 #

воші та гниди

помагає крем Бензилбензоат швидко та ефективно ціна до 20 грнгло
мені допомогло

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Оголошення Чернівців

http://euromisto.cv.ua/content/kak-poluchit-rumynskiy-pasport-srochno

Опитування

Ваше відношення до люстрації?:

Останні коментарі