Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Учені встановили оптимальну вагу шкільного портфеля

Діти зазвичай відвідують школу із набитим портфелем, у якому є велика кількість книг,

зошитів та іншого шкільного приладдя. Іноді вага шкільного портфеля може просто вразити навіть дорослу людину. Лікарі рекомендують не носити дітям такі портфелі. У Португалії фахівці навіть провели експеримент, аби визначити оптимальну вагу шкільного портфеля.

Португальські фахівці у своїй доповіді вказали на проблеми, які виникають у результаті того, що діти носять до школи занадто тяжкий портфель. Зокрема, у дітей розвиваються захворювання опорно-рухового апарату. 
Фахівцям вдалось встановити оптимальну вагу шкільного портфеля. Отже, оптимальне навантаження дитини не повинне перевищувати 10% від загальної маси тіла дитини. Тобто, наприклад, якщо ваша дитина важить 25 кілограм, то шкільний портфель не має бути важчим 2,5 кілограм. А порожній портфель не повинен важити понад 0,5 кілограма.

Лікарі рекомендують батькам слідкувати за вагою портфеля дітей. Навіть виймати речі, які не потрібні, у випадку, якщо портфель є важким. Також необхідно звернути увагу при виборі портфеля, враховуючи форму спини дитини, аби спина менше втомлювалась.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі