Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Неслухняні дітки виростуть тими, ким ви буде пишатися

Психологи стверджують, що батьки не повинні вимагати повного послуху від дітей.
Адже у них є багато причин, щоб не бути повністю слухняними, які у свою чергу є не менш вагомими ніж у дорослих. 

По-перше, це темперамент і характер.

Якщо ваша дитина не дуже слухняна, радійте. Значить, вона досить активна і самостійна. Неслухняні діти, які знають правила, але проте іноді їх порушують, мають енергію змін. Вони стають тими дорослими, які здатні руйнувати застарілі догми. Завдяки їм можливий розвиток.

Вони вже з дитинства володіють інноваційним мисленням, власним поглядом на світ і його закони. Вони з тих, хто не схильний «тупо» слухатися. Вони ставлять запитання про те, чому правила саме такі, пропонують нові правила замість старих, часом відчайдушно сперечаються, доводячи свою правоту.

І хоч це вимотує батьків, вихователів і вчителів, зате вони виростають у тих, ким можна пишатися.

По-друге, шлях дорослішання. Для нормального психічного розвитку дитини в її природі закладено кілька цікавих механізмів. Перший - вже у віці 1,5 року дитина поступово починає «утримувати» образ цікавого їй предмета, явища і чинить опір спробам себе відволікти - навіть якщо він уважно спостерігає, як пісочок з його руки висипається йому на ногу або як чай з кухля, дзюркочучи, ллється на підлогу. для того, щоб досягти мети, дитина повинна ігнорувати все, що цьому заважає. У тому числі (а може, і в першу чергу) і ваше «не можна».

Названі механізми дозволяють йому йти вперед пізнаючи світ. Тому, якщо питання не стосується безпеки, варто зрозуміти, яке дослідницьке завдання стоїть за поведінкою дитини. І допомогти їй організувати процес так, щоб не було додаткового прибирання.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі