Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

До чого призводять нічні кошмари у дітей?

Якщо вашій дитині сняться нічні кошмари, то це може бути ознакою психічного захворювання.

Учені з Уорікського університету, що знаходиться у Великобританії, встановили, що психічні відхилення найчастіше проявляються у вигляді кошмарів у дітей, особливо якщо вони супроводжуються метаннями по ліжку та криками.

Спеціалісти провели дослідження, під час якого стежили за життям 6800 дітей, відразу як їм виповнювалось 12 років. При цьому у батьків майже щодня запитували, чи немає проблем у їхніх дітей зі сном вночі.

Наприкінці дослідження вчені університету зробили опитування серед дітей на рахунок присутності у них галюцинацій, маній або відчуття того, ніби їх думки хтось може контролювати.

Отримані результати дослідження показали, що діти, яким були притаманні нічні кошмари, у три рази частіше страждали від психічних розладів та захворювань. А якщо кошмари були регулярними та інтенсивними за своїм характером - то в сім разів.

Вченим, на жаль, поки що не вдалось встановити причини такого зв'язку. Ймовірно, вони полягають у настанні травмуючих ситуацій у житті дитини. Проте є і інша версія. Можливо, мозок деяких дітей влаштований таким чином, що їм важче розмежовувати реальні та уявні події.

Не дивлячись на результати таких досліджень, батькам необхідно досить серйозно ставитись до того, якщо їхнім дітям сняться кошмари.

До речі, декілька років тому американські учені з'ясували, що більша кількість людей вірить у віщі сновидіння. При чому люди більше схильні вірити в хороші сни, ніж у погані.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі