Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Дітки народженні в 2014 році будуть дуже здібними і успішними

Рік Коня вважається дуже хорошим для народження діток. Малята, народжені в 2014 році зростуть успішними і цілеспрямованими.

Ці діти будуть володіти чарівністю, тому суспільство до них буде доброзичливо ставитися. Крім того, Кінь дає світові досить багато успішних індивідуумів, чиї життя складаються дуже успішно, без трагічних невдач і різних різких спадів. Тому, батьки повинні враховувати можливу обдарованість своєї дитини і всіляко виявляти і розвивати здібності своїх дітей.

Основними характеристиками дітей, які народжені в 2014 році будуть енергійність і товариськість. У той же час, вони будуть впертеми, і до останнього будуть відстоювати свої позиції. Люди, які народилися у рік Коня завжди мають свою точку зору. При грамотному вихованні впертість переросте в уміння йти до поставленої мети.

Малюки народжені в 2014 році, будуть схильні до якоїсь запальності і можливо навіть до агресії. Але, якщо виховний процес буде продуманим, то ця риса буде викоренена. Варто відзначити, що такі дітки прив'язані до батьків і сім'ї. Ця особливість залишиться на все життя, навіть коли діти виростуть, створять власні сім'ї, вони стануть допомагати батькам і родича. Адже для них на першому місці благополуччя родини, а не професійний ріст.

Практично всі без винятку діти народжені в 2014 році будуть любити подорожувати, перебувати в суспільстві . З них вийдуть чудові екскурсоводи, журналісти, археологи, музиканти. Більшість з них не зможуть займатися однією справою, їм потрібно буде постійно розвиватися.

Рік Коня наділяє новонароджених унікальним якістю - умінням заробляти гроші, не дивлячись на те, що робота для них не головне. Щоб народжені в 2014 році дітки отримали від життя тільки хороше і позитивне, астрологи рекомендуть батькам всерйоз подумати над ім'ям дитини, яке потрібно вибирати з урахуванням дати народження.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі