Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Денний сон дуже важливий для здоров'я дитини

Якщо ви бачите, що ваша дитина в поганому настрої, вередує, плаче без причини, але при цьому вона недавно поїла, не хвора (немає температури), то можна зробити лише один висновок - вона хоче спати.

Досвідчені мами знають, що якщо дитина не поспить вдень, ввечері перед сном або до цього часу - чекайте капризи. Щоб уникнути поганого настрою вашого немовляти, потрібно обов'язково його укладати спати в денний час. Це не тільки позначиться на його настрої, але і на фізичному і психологічному рівні.

Зазвичай діти активні, у них багато енергії, яка змушує їх постійно рухатися, не сидіти на місці. Навколо дитини створюється «пізнавальне інформаційне поле», так як вона постійно пізнає навколишній світ, прагне до всього цікавого, нового для нього.
Зростаючому організму і без всього цього потрібен відпочинок, який він отримує через сон.

Відомо, що на сон дитини впливає зовнішнє середовище, малюк в тихій обстановці спить довше і сон його набагато спокійніший. Також на свіжому повітрі діти сплять довше.

Для того, щоб дитина висипалася вночі, потрібно дотримуватися режиму дня. Дитина, яка вже відвідує дитячий сад, повинен його особливо дотримуватися. Адже дитячі садки зазвичай працюють з восьмої ранку. Така дитина повинна лягати спати приблизно в 20:30, щоб встигнути виспатися.

Щоб привчити диттину до денного сну, добре допомагають читання дитячих книг в лежачому положенні. Якщо ваша дитина не хоче спати вдень, а в дитячий сад він ще не ходить, спробуйте створити дитині активний час супровід на свіжому повітрі. Дитина, залишившись зовсім без сил, засне і сама.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі