Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Закриття моста в с. Атаки Чернівецької області завдалє збиткі

 Сьогодні, 17 квітня, керівник виконавчої влади Буковини Михайло Папієв повідомив, -

За аварійну ситуацію на мосту у с. Атаки Хотинського району несе відповідальність Державне агентство автомобільних доріг України, а якщо конкретніше – Служба автомобільних доріг Чернівецької області.

За його словами, усі видатки на утримання та ремонт цього об’єкту, як і інших доріг і мостів державного значення, здійснюються з державного бюджету безпосередньо Укравтодору і його структурним підрозділам в регіонах.

Папієв наголосив, що збитки, завдані регіону через закриття мосту на межі Чернівецької та Хмельницької областей, сягають 20 мільйонів гривень.

Як повідомили у прес-службі Чернівецької ОДА, близько 400 вантажних та великогабаритних автомобілів щодоби не заїжджають на територію області через закриття мосту в с. Атаки, неабияких втрат зараз завдано , передусім, Хотинського району, туристичній та рекреаційній галузям, підприємцям та жителям області.

Окрім того, правоохоронні органи займуться перевіркою діяльності Укравтодору і його регіонального представництва, якщо у найближчі дні не розпочнуть ремонтні роботи на автомобільному мосту в с. Звенячин.
 

 #

Іван

Так і є

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі