Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Як зробити макіяж губ більш стійким?

Постійно підфарбовуєте губи? Вам набридло? Пропонуємо декілька правил, аби ваш

макіяж був стійким та довше тримався на ваших губах. Отже, процедуру макіяжу губ необхідно здійснювати в такому порядку, який враховує декілька кроків.

По-перше, для надання шкірі губ ніжності та м'якості перед нанесенням спеціальних косметичних засобів, необхідно скористатись зволожуючим бальзамом.

Далі радимо наносити спеціальну основу під помаду, проте можна використати й звичайний тональний крем, яким ви користуєтесь зазвичай. Для заповнення навіть найменших складочок чи тріщинок на губах необхідно використовувати спонж.

По-третє, губи обов'язково треба припудрювати звичайною пудрою. Це дозволить зробити ваш макіяж стійким протягом тривалого періоду часу. 

Після цього, якщо ви користуєтесь олівцями для губ, підвести губи олівцем, попередньо підібравши його в тон помади. Почати промальовувати губи олівцем необхідно з середньої частини верхньої губи, а потім уже продовжити лінію.  

Потім необхідно за допомогою спеціальної кісточки нанести на губи помаду, при цьому необхідно звернути увагу на куточки губ, щоб акуратно та ретельно їх нафарбувати. Після цього губи треба промокнути серветкою та нанести повторно другий шар помади. Це дозволить надати вашим губам блиску та більш інтенсивного кольору.

Макіяж губ буде стійким та досконалим, якщо враховувати усі зазначені кроки.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі