Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 

Як сдати присягу в Румунії без знання румунської мови

Відновлення румунського громадянства є дуже затребуваним серед українців.

Для того, щоб відновити громадянство Румунії, і отримати румунський паспорт, ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Ми працюємо на ринку вже багато років, і на нашому рахунку — безліч задоволених клієнтів, які можуть користуватися перевагами власника паспорта громадянина Румунії.

Претендувати на відновлення румунського громадянства і отримання паспорта Румунії можуть ті люди, чиї близькі родичі (один з батьків, дід чи бабуся по материнській або батьківській лінії) проживали на території Румунії чи Молдови в 1918-1940 роки. Обов'язковими умовами для отримання румунського громадянства є підтвердження доказів спорідненості документами. У тому випадку, якщо які-небудь з документів були втрачені, наша фірма надає допомогу в їх відновленні.

Детальніше — за телефоном +38 (050) 206-02-07 або  е-мейл: romania2009@ukr.net

Крім того, ще однією обов'язковою умовою для отримання румунського громадянства, навіть якщо ви підготували всі необхідні документи, які були нотаріально посвідчені в установленому порядку та отримали DOSAR і чекаєте своєї черги для отримання паспорта, є складання присяги румунською мовою на вірність Румунії та її народу. Якщо ви не знаєте румунської мови, або ж сумніваєтеся у своїх знаннях, наша фірма може запропонувати вам термінове вирішення питання.

Дзвоніть нам за телефоном +38 (050) 206-02-07 або е-мейл:  romania2009@ukr.net

Отримання румунського громадянства, його відновлення є дуже важливим. Паспорт громадянина Румунії дає його власникові безліч переваг. Так як Румунія входить до складу Євросоюзу, то громадяни цієї країни отримують можливість користуватися безвізовим режимом між країнами-членами ЄС для здійснення поїздок в різних цілях — для отримання освіти, лікування, відпустки або бізнес-цілей. Паспорт громадянина країни-члена Європейського Союзу також дозволяє без проблем влаштуватися на роботу в будь-якому куточку ЄС.

Як отримати румунський паспорт?

Наша фірма вже довгий час займається наданням послуг з відновлення румунського громадянства і отримання румунського паспорта, а також наданням юридичних консультацій з даних питань. З нами ви можете бути впевнені в стовідсотковому результаті — ми пропонуємо укладання договору і працюємо з гарантією. Тому навіть проблеми зі знанням мови або нестача навичок для прийняття присяги на румунський паспорт не повинні стати для вас перешкодою.

Як купити румунський паспорт терміново? Тут ми вам відповімо, що так звані термінові булетини або румунські паспоти  - це документи підроблені частіше всього. Тому ми не рекомендуємо нікому та ніколи купити липовий румунський паспорт.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі